Placemat - 6 stuks - c'est la fucking vie - Groen - Penseelstijl
Materiaal & maatvoering
Gebruik & onderhoud
Veiligheid & kwaliteit
Over de afbeelding
Een mintgroene achtergrond met de gecentreerde tekst "C'est la fucking vie" in een donkergroene kleur. De tekst is verdeeld over vier regels in verschillende handgeschreven stijlen. Het woord "fucking" is het grootst en dikst gedrukt in een robuust penseelstijl font, terwijl de overige woorden verfijnder zijn.
Placemats
Geef jouw tafel een stijlvolle uitstraling met onzeplacemats uit unieke collecties. Deze set bestaat uit 6 identieke placemats, gemaakt van hoogwaardig vinyl en ontworpen om functionaliteit met design te combineren, waardoor elke maaltijd een sfeervol moment wordt.
Met een dikte van 2 mm en een handige antislip onderkant blijven de placemats stevig op hun plek en beschermen ze je tafel tegen krassen, vuil en vlekken.
De placemats zijn hittebestendig en watervast, waardoor ze geschikt zijn voor dagelijks gebruik en langdurig mooi blijven.
Dankzij de ruime keuze uit twee vormen en diverse formaten, is er altijd een placemat die perfect aansluit bij jouw tafel.
Het onderhoud is eenvoudig: maak ze schoon met een licht vochtige doek en geniet elke dag van een frisse en verzorgde tafelsetting.