Onderzetter - Too old for heidi klum - Geel - Blauw
Onderzetters
Over de afbeelding
Een donkergrijze achtergrond met de tekst "TOO OLD FOR HEIDI KLUM" in het midden. De letters zijn uitgevoerd in een oranje, smal en hoog schreefloos lettertype. De tekst is verdeeld over drie regels en in hoofdletters geschreven, wat zorgt voor een strak en modern grafisch ontwerp.
Productinformatie
Bescherm uw meubels op stijlvolle wijze met deze hoogwaardige onderzetters. Of het nu gaat om een gezellige kop koffie in de ochtend of een diner met vrienden – deze onderzetters beschermen uw tafels betrouwbaar tegen lelijke kringen, hardnekkige vlekken en hitteafdrukken.
De set bestaat uit zes stevige onderzetters met een antislip onderzijde van natuurlijk kurk. Dit zorgt voor een stabiele grip op alle oppervlakken zoals hout, glas of steen. Dankzij de hittebestendige premium coating blijven de kleuren helder en de print krasvast, ongeacht hoe heet de beker is. Het schoonmaken is in een handomdraai gedaan: gewoon afnemen met een vochtige doek en ze zijn weer klaar voor gebruik. Het perfecte accessoire voor ieder huis of als bijzonder cadeau.